Par mumsPakalpojumiKlientiKontakti ENG   RUS     Enols
Klienti un partneri
 
Jumis Pro
SIA Jumis Pro ir Latvijas populārāko grāmatvedības un uzņēmumu vadības sistēmu Jumis Pro, Jumis Personāls un Jumis Čeki  izstrādātājs.
Sick, LLC
SICK Prod. Center Americas LLC - No rūpnīcas automatizācijas līdz loģistikas automatizācijai un procesu automatizācijai SICK sensoru risinājumi nodrošina nozares kustību. Kā tehnoloģiju un tirgus līderis SICK nodrošina sensoru intelektu un lietojumprogrammu risinājumus, kas rada ideālu pamatu drošai un efektīvai procesu kontrolei, aizsargājot cilvēkus no negadījumiem un novēršot kaitējumu videi.
Tizbi, Inc.
Tizbi (iepriekš School Works) ir privātkompānija, kura automatizē manuālos uzdevumus, kas saistīti ar ikdienas tūkstošu audzēkņu drošiem pārvadājumiem uz skolām. Kompānija piedāvā risinājumus, kas ļauj jūsu personālam sakoncentrēties uz klientu kvalitatīvas apkalpošanas nevis izpildīt manuālos uzdevumus dien dienā, kuriem nav nekā kopējā ar jūsu biznesa mērķiem.
Intelligent Software Solutions, Inc.
ISS specializējas web-pielikumu eBusiness un eCommerce izstrādē, kuri uzlabo ekspluatācijas efektivitāti un piedāvā jūsu biznesa investīciju reālo atmaksāšanos. ISS ir zināšanas daudz dažādu risinājumu izpildei, tādu kā mobilās GPS (navigācijas un atrāšanas noteikšanas globālās sistēmas), bezvadu tīkli, darbs ar svītru kodiem, liela mēroga transakciju apstrāde un sistēmu ERP integrācija (uzņēmumu resursu plānošana).
Mobi-Sys Software Group, Inc.
Mobi-Sys ir kompānija, kas izstrādā programmnodrošinājumu Vankuverā, Britu Kolumbijā, Kanādā. Mobi-Sys specializējas elegantu biznesa risinājumu veidošanā, kas tiek radīti, pamatojoties uz strukturētu analītisku pieeju, un kas tiek konstruēti ar efektīvu paņēmienu.
 
 
  Autortiesības pieder © 2005-2023 Enols. Visas tiesības aizsargātas. ENG   RUS