Par mumsPakalpojumiKlientiKontakti ENG   RUS     Enols
Klienti un partneri
 
Tilde
Sabiedrība Tilde ir viens no vadošajiem IT uzņēmumiem Baltijā un nodarbojas ar datorprogrammu izstrādi. Sabiedrības Tilde izstrādātās programmas - Tildes Birojs, Tildes WinLogs, Tildes Gramatiķis, Tildes Datorvārdnīca, Tildes Rakstvedis, Tildes Jumis, Tildes Datorenciklopēdija Latvijas Vēsture un citas - izmanto lielākā daļa Latvijas datorlietotāju.
Atrodi savu grāmatvedi
Grāmatvežu karte veidota sadarbībā ar Latvijā populārāko grāmatvedības sistēmu - Tildes Jumi. Ja vēlies sadarboties ar kādu no ārējiem grāmatvedības pakalpojumu sniedzējiem, tad tieši savām vajadzībām vispiemērotāko uzņēmumu atrodi kartē: visi norādītie grāmatvedības pakalpojumu sniedzēji lieto Latvijas populārāko grāmatvedības sistēmu - Tildes Jumis.
Tizbi, Inc.
Tizbi (iepriekš School Works) ir privātkompānija, kura automatizē manuālos uzdevumus, kas saistīti ar ikdienas tūkstošu audzēkņu drošiem pārvadājumiem uz skolām. Kompānija piedāvā risinājumus, kas ļauj jūsu personālam sakoncentrēties uz klientu kvalitatīvas apkalpošanas nevis izpildīt manuālos uzdevumus dien dienā, kuriem nav nekā kopējā ar jūsu biznesa mērķiem.
Intelligent Software Solutions, Inc.
ISS specializējas web-pielikumu eBusiness un eCommerce izstrādē, kuri uzlabo ekspluatācijas efektivitāti un piedāvā jūsu biznesa investīciju reālo atmaksāšanos. ISS ir zināšanas daudz dažādu risinājumu izpildei, tādu kā mobilās GPS (navigācijas un atrāšanas noteikšanas globālās sistēmas), bezvadu tīkli, darbs ar svītru kodiem, liela mēroga transakciju apstrāde un sistēmu ERP integrācija (uzņēmumu resursu plānošana).
Mobi-Sys Software Group, Inc.
Mobi-Sys ir kompānija, kas izstrādā programmnodrošinājumu Vankuverā, Britu Kolumbijā, Kanādā. Mobi-Sys specializējas elegantu biznesa risinājumu veidošanā, kas tiek radīti, pamatojoties uz strukturētu analītisku pieeju, un kas tiek konstruēti ar efektīvu paņēmienu.
 
 
  Autortiesības pieder © 2005-2021 Enols. Visas tiesības aizsargātas. ENG   RUS