Par mumsPakalpojumiKlientiKontakti ENG   RUS     Enols
Mūsu produkti
 
Enols ir izstrādājis sistēmu WhereParts priekš Tizbi, Inc.
WhereParts Warehouse Management System (WMS) ir datorizēta sistēma, kas izveidota kā palīgs inventāra uzskaitei. WhereParts nodrošina standarta transakcijas, tādas kā ienākošās un izejošās pavadzīmes, kā arī dažas specifiskas transakcijas (izveidotas pēc pasūtījuma). Ar WhereParts jūs varat sekot līdzi dažādām pavadzīmēm, precēm no to ienākšanas brīža noliktavā līdz brīdim, kad šīs preces tiek nosūtītas no noliktavas, tajā skaitā iekšējās pārvietošanās un pārvietošanās uz citu noliktavu, jūs zināsiet kur atrodas prece jebkurā laikā, varēsiet mainīt preces raksturojumu pēc nepieciešamības, ģenerēt brīdinājumus kad preces atlikums sasniegs kritisko līmeni, kā arī eksportēt datus citās sistēmās. WhereParts var sagatavot failus dažādos formātos (ASCII, EDI, XML) lai importēt citās biznesa sistēmās.

Izmantoti instrumentu līdzekli un tehnoloģijas
 • Datu bāžu vadības sistēma: Microsoft SQL Server
 • Programmēšanas valodas un instrumentu līdzekli: Microsoft Visual Studio.NET (C#, VB.NET and ASP.NET), DevExpress
 • Mērķplatformas: MS Windows

Lai apskatīties WhereParts demo, nospiediet šeit.
Enols izstrādāja sistēmu DPM priekš North Compass, Inc.
Dynamic Process Management (DPM) ir sistēma, kas nosaka uzdevumus, kurus jāizpilda, lai sasniegt kompānijas mērķus. Sistēma DPM apmierinās to ražotāju prasības, kuriem nepieciešams ievērot pilnu operatīvu kontroli. DPM funkcionalitāte iekļauj sevī darbības vadību, dokumentu un pārskatu vadību, lietotāju vadību un sistēmas administrēšanu. Dokumentu vadības funkcija iekļauj sevī tehnoloģiskās plūsmas un uzdevumu izpildes termiņu vadību darbu un beigu statusa sekošanai; visu darbu dokumentācijas noslēgšanas pārbaudi; nepilnu un/vai nepareizu datu kopumu noteikšanu; versiju kontroli un novecojušo dokumentu vadību; darba dokumentu failu sistēmas vadību; datu pārbaudes vadību. DPM sistēma nodrošina iespēju veidot elektroniskos dokumentus/veidlapas katra darba procesa posma vai saistītā uzdevuma noslēgšanai. Visus sistēmas ģenerētos dokumentus var saņemt PDF formātā.

Izmantoti instrumentu līdzekli un tehnoloģijas
 • Datu bāžu vadības sistēma: Microsoft SQL Server
 • Programmēšanas valodas un instrumentu līdzekli: Microsoft Visual Studio.NET (C# and ASP.NET MVC / WCF), Angular, JointJS, DevExpress
 • Mērķplatformas: MS Windows

Lai apskatīties DPM demo, nospiediet šeit.
Enols izstrādāja dažādas mobilas lietotnes. Pharmacy Locator ir mūsu speciālistu izstrādātā mobilā lietotne kā CPESN iniciatīvas daļa.
Lietotne ļauj meklēt tuvumā esošās aptiekas, tajā skaitā aptiekas, kas piedāvā papildus pakalpojumus. Jūs varat meklēt aptiekas pēc piedāvātiem pakalpojumiem, skatīties detalizētu informāciju par aptiekām, veikt navigāciju un zvanīt. Kā arī Jūs varat redzēt papildus pakalpojumu sarakstu un aptiekas, kuras nodrošina šos pakalpojumus.

Izmantoti instrumentu līdzekli un tehnoloģijas
 • Datu bāžu vadības sistēma: Microsoft SQL Server
 • Programmēšanas valodas un instrumentu līdzekli: Apache Cordova, Angular JS, Ionic Framework, ASP.NET WebApi 2, Entity Framework 6
 • Mērķplatformas: iOS, Android, Windows Phone

Lai apskatīties Pharmacy Locator demo, nospiediet šeit.
Enols pašlaik izstrādā Dictionary Management System (DictMan), kas ļauj lietotājiem veidot savas svešvārdu un speciālo terminu privātās vārdnīcas un izmantot tās savā darbā. Programma nodrošina vārdnīcu importu no dažādiem formātiem (ASCII, CSV, XML). Programma paredzēta tulkiem un tiem, kam bieži jātulko teksti un jāizmanto dažādu terminoloģiju.

Izmantoti instrumentu līdzekli un tehnoloģijas
 • Datu bāžu vadīšanas sistēma: Microsoft Access
 • Programmēšanas valodas: Microsoft Visual Studio.NET (VB.NET)
 • Mērķplatformas: MS Windows

 
 
  Autortiesības pieder © 2005-2023 Enols. Visas tiesības aizsargātas. ENG   RUS