Par mumsPakalpojumiKlientiKontakti ENG   RUS     Enols
Jumis Semināri
Tildes Jumis

Seminārs “Budžeta tāmes, dimensijas, struktūrvienības sistēmā Jumis”

Semināra mērķis: izprast un apgūt vadības atskaišu sagatavošanu, grupējot ieņēmumus/izdevumus vai naudas plūsmu pa struktūrvienībām, finansējumiem, projektiem un citiem iepriekš definētiem kritērijiem, praktiski izveidojot sistēmā Jumis budžeta tāmes, atlasot noteiktam finansējumam atbilstošus datus, veidojot grāmatvedības atskaites pēc dimensijām, kā arī veidojot atskaites MS Excel pēc budžeta kodiem, struktūrvienībām, finansējuma posteņiem u.c.

Semināra laikā dalībnieki saņems ieteikumus kā struktūrvienības, projektus, finansējumus un citus kritērijus pievienot dokumentiem, grāmatojumiem, partneriem un sagatavot vadības atskaites:

Budžeta tāmes:
  • Ieņēmumu un izdevumu tāme pēc kontu plāna pa mēnešiem vai ceturkšņiem gada griezumā;
  • Peļņas vai zaudējumu tāme pēc kontu dimensijām pa mēnešiem gada griezumā;
  • Struktūrvienību ieņēmumu un izdevumu tāme pēc budžeta pozīcijām;
  • Naudas plūsmas tāme pēc budžeta pozīcijām.

Dokumentu dimensiju pielietojums projektu atskaišu (sintētiskā kontu apgrozījuma, izvērstā konta apgrozījuma u.c.) sagatavošanā.

Budžeta kodi:
  • Institucionālo sektoru kodu pielietojums darījumu grupēšanai pēc partneru grupām. ISK kopsavilkuma atskaites, izmantojot Excel rakurstabulas (Pivot Table);
  • Struktūrvienību un ieņēmumu/izdevumu klasifikācijas kodu pielietojums ieņēmumu un izdevumu grupēšanai pēc struktūrvienībām, projektiem u.c. Struktūrvienību un ieņēmumu/izdevumu klasifikācijas kodu kopsavilkuma atskaites, izmantojot Excel funkciju SUMIFS;
  • Finansējuma posteņu pielietojums naudas plūsmas grupēšanai pēc struktūrvienībām, projektiem u.c. Finansējuma posteņu naudas plūsmas sagatavošana, izmantojot Excel funkciju SUMIFS.

Budžeta pozīciju, dimensiju un budžeta kodu, kā papildus grupēšanas kritēriju, salīdzinājums un labākā risinājuma izvēle Jūsu uzņēmuma vajadzībām.

Noskatīties semināra sākuma ierakstu:

Lektore: Mg.oec. Nadežda Zilbere, Jumis sertificēta speciāliste, grāmatvede - ārpakalpojumu sniedzēja.
Norises laiks un vieta: plkst. 10:00-13:00, platforma Zoom.
Izdales materiāli: dalībnieki saņems izdales materiālus ar visiem semināra piemēriem PDF-formātā.
Dalības maksa: EUR 40.00 plus PVN (cena ar PVN EUR 48.40).
Apmaksas noteikumi: Priekšapmaksa.
Papildus informācija: e-pasts: , telefons: 28852257, www.enols.com/seminars

<<   Atpakaļ uz semināru sarakstu

Pieteikšanās Jumis semināriem
  Seminārs     bez PVN, €     ar PVN, €     Pieteikties      
   

Seminārs "Budžeta tāmes, dimensijas, struktūrvienības sistēmā Jumis" tiek rīkots katru vai katru otro mēnesi. Par datumiem informēsim mūsu mājas lapā un Jumis jaunumos. Ja vēlāties saņemt šo informāciju savā e-pastā vai telefonā, tad atsūtiet e-pastu uz vai īsziņu uz 28852257 ar tekstu "TJ VAD seminārs".


SIA “Enols” negarantē reģistrāciju seminārā, jo vietu skaits ir ierobežots. Šajā gadījumā jūs saņemsiet atteikuma vēstuli uz jūsu noradīto e-pasta adresi.
Ja jums radās problēmas ar pasūtījumu internetā, lūdzu, sazināties ar mūsu Jumis sertificēto speciālistu pa tālruni 28852257 vai e-pastu .
 
 
  Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai mūsu portalā. Lasīt vairāk... Piekrītu  
  Autortiesības pieder © 2005-2023 Enols. Visas tiesības aizsargātas. ENG   RUS