Par mumsPakalpojumiKlientiKontakti ENG   RUS     Enols
Mūsu pakalpojumi
 
Mēs varam palīdzēt
Enols sniedz pakalpojumus programmu izstrādē pēc pasūtījuma un konsultācijas programmnodrošinājuma jomā. Bez tā mēs sniedzam grāmatvedības pakalpojumus Latvijā. Mēs pieliekam visus spēkus pakalpojumu augstas kvalitātes nodrošināšanai pa pieejamām cenām. Mēs strādājam individuāli ar katru klientu un sniedzam programmatūras un grāmatvedības pakalpojumus saskaņā mūsu klientu specifiskām vajadzībām. Ciešu savstarpējo sakaru uzturēšana ar klientu visās mūsu darba stadijās garantē, ka klients saņems precīzu savu ideju izpildi.

Kvalitāte
  • Mēs sniedzam mūsu klientiem pilnīgu risinājumu visiem viņu uzdevumiem.
  • Mēs garantējam optimālus izstrādes termiņus un visu mūsu pakalpojumu augsto kvalitāti.
  • Mēs piedāvājam pakalpojumus, kuru augsta kvalitāte tiek nodrošināta ar akurātām pārbaudēm un testēšanu, kurus speciāli izstrādājam katram konkrētam projektam.
  • Mēs sniedzam projektu statusa atskaites, kuras ļauj mūsu klientiem pārbaudīt pašreizējo stāvokli, novērot izstrādes attīstību un lūgt izpildīt noteiktus uzdevumus.
  • Mēs sniedzam profesionālus pakalpojumus laicīgi un saskaņā ar budžetu.
  • Mūsu konsultatīvie pakalpojumi un uzturēšana nodrošina mūsu risinājumu komfortu izmantošanu.
Apmaksa
Parasti mēs izrakstam klientiem rēķinu saskaņā ar līguma stundu likmi (atkarībā no darba veida). Tomēr mēs varam arī izrakstīt rēķinu par projektu / par uzdevumu ar fiksētu apmaksu par projektu / uzdevumu.

Ja jūs vēlaties vairāk uzzināt par mūsu pakalpojumiem, apspriest jūsu pieprasījumus vai uzzināt cenu par konkrētu darbu, lūdzu, sazināties ar mums.
 
 
  Autortiesības pieder © 2005-2023 Enols. Visas tiesības aizsargātas. ENG   RUS