Par mumsPakalpojumiKlientiKontakti ENG   RUS     Enols
Tildes Jumis
Sistēmas Tildes Jumis IZPLATĪTĀJA SERTIFIKĀTS
Sistēmas Tildes Jumis PROFESIONĀĻA SERTIFIKĀTS Sistēmas Tildes Jumis PROFESIONĀĻA SERTIFIKĀTS

SIA “Enols” ir sistēmas Tildes Jumis sertificēts izplatītājs un mūsu speciālisti pārdod, uzstāda un apkalpo sistēmu Tildes Jumis kopš 1997.gada.
Enols piedāvā šādus pakalpojumus sistēmai Tildes Jumis:

Jaunumi
Sistēmas Tildes Jumis grāmatvežu pēcpusdiena
2019. gada 23.janvārī
Tildes Jumis semināri: PVN deklarācija, PZA un bilance, budžeta tāmes. Lektore Nadežda Zilbere prezentēja SIA “Enols” rīkotus seminārus par sistēmu Tildes Jumis un nodemonstrēja pa vienai tēmai no katra semināra.
Aplūko video!

Tildes Jumis semināri
Sākot ar 2017.gadu rīkojam seminārus par Tildes Jumis aktuālajām tēmām. Pirmais seminārs “Kā izveidot PVN deklarāciju, pārskatus PVN1 un PVN2 sistēmā Tildes Jumis” notika 2017.gada 20.janvārī, “Peļņas vai zaudējumu aprēķina un bilances veidošana sistēmā Tildes Jumis” 2017.gada 27.oktobrī, “Budžeta tāmes, dimensijas, struktūrvienības sistēmā Tildes Jumis” 2018.gada 21. novembrī. 2020. gadā piedāvāsim seminārus par jaunām tēmām. Semināri tiek organizēti katru mēnesi, sekojiet līdzi jaunumiem mūsu mājas lapā.

Tildes Jumis konsultācijas
Mēs piedāvājam mūsu sertificēta speciālista bezmaksas konsultācijas Tildes Jumis grāmatvežu pēcpusdienās.
Pašlaik Tildes Jumis maksas konsultācijas mēs piedāvājām tikai mūsu birojā . Cena sākot no 45 EUR plus PVN par stundu SIA “Enols” klientiem *, pārējiem 60 EUR + PVN. Lai vienoties par konsultāciju laiku, lūdzu sazināties ar mums.
* apmeklēja semināru vai iegādājās Tildes Jumis abonementu

Tildes Jumis iegāde
Zemas cenas Tildes Jumis iegādei, pasūtot online.
Pērkot pie mums kādu no Tildes Jumis produktiem, kā arī pasūtot abonementa pagarinājumu, Jums būs izdevīgākas cenas mūsu sertificētā speciālista konsultācijām.

Jaunumu arhīvs
Ja Jūs esat ieinteresēti mūsu pakalpojumos, lūdzu, sazināties ar mūsu Tildes Jumis sertificētu speciālistu pa tālruni 2-8852257 vai e-pastu .
 
 
  Autortiesības pieder © 2005-2021 Enols. Visas tiesības aizsargātas. ENG   RUS