Par mumsPakalpojumiKlientiKontakti ENG   RUS     Enols
Jumis
Jumis

SIA “Enols” ir sistēmas Jumis mācību centrs un mūsu pieredzējušie speciālisti apmāca darbam ar sistēmu Jumis un Jumis Personāls.
Enols piedāvā šādus pakalpojumus sistēmai Jumis:

Jaunumi
Sistēmas Jumis grāmatvežu pēcpusdiena
2019. gada 23.janvārī
Jumis semināri: PVN deklarācija, PZA un bilance, budžeta tāmes. Lektore Nadežda Zilbere prezentēja SIA “Enols” rīkotus seminārus par sistēmu Jumis un nodemonstrēja pa vienai tēmai no katra semināra.
Aplūko video!

Jumis semināri
Sākot ar 2017.gadu rīkojam seminārus par Jumis aktuālajām tēmām. Pirmais seminārs “Kā izveidot PVN deklarāciju, pārskatus PVN1 un PVN2 sistēmā Jumis” notika 2017.gada 20.janvārī, “Peļņas vai zaudējumu aprēķina un bilances veidošana sistēmā Jumis” 2017.gada 27.oktobrī, “Budžeta tāmes, dimensijas, struktūrvienības sistēmā Jumis” 2018.gada 21. novembrī. 2020. gadā piedāvāsim seminārus par jaunām tēmām. Semināri tiek organizēti katru mēnesi, sekojiet līdzi jaunumiem mūsu mājas lapā.

Jumis konsultācijas
Mēs piedāvājam mūsu sertificēta speciālista bezmaksas konsultācijas Jumis grāmatvežu pēcpusdienās.
Pašlaik Jumis maksas konsultācijas mēs piedāvājām tikai mūsu birojā . Cena sākot no 45 EUR plus PVN par stundu SIA “Enols” klientiem *, pārējiem 60 EUR + PVN. Lai vienoties par konsultāciju laiku, lūdzu sazināties ar mums.
* apmeklēja semināru vai iegādājās Jumis abonementu

Ja Jūs esat ieinteresēti mūsu pakalpojumos, lūdzu, sazināties ar mūsu Jumis sertificētu speciālistu pa tālruni 2-8852257 vai e-pastu .
 
 
  Autortiesības pieder © 2005-2023 Enols. Visas tiesības aizsargātas. ENG   RUS